| Model | 328P6VJEB |
|---|---|
| Screen Size | 32" |
| Max Resolution | 3840×2160 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Inputs | 1x DisplayPort, 1x DVI-Dual Link, 1x HDMI, 1x VGA |
| Built In Speakers | Stereo 3W Internal |
| Features | 100×100 VESA, Height Adjustable, Pivot, Tilt Adjustable, USB Hub – 4x USB-A |
| Recommended Use | Business Use |
Philips 328P6VJEB 32″ 4K Monitor
The Philips 328P6VJEB 32″ 4K Monitor offers an array of features suited to all manner of display applications including design, presentation and gaming.


